VÄGGLAMPETTER ett par, Rokokostil, 1900-talets första hälft.

För två ljus. Rik dekor av akantus. Höjd ca 36 cm.

Bruksslitage, repor och märken. Den ena lagad. Mindre sneda. Smuts.

Utropspris
2 000 SEK