MATKNIVAR, 12 st snarlika, silver, modell franska liljan, bla 1906. Total vikt inkl blad 971 g.

Ballongskaft. Rostfria blad. 6 st med monogram. 6 med otydlig inskription. Längd 25 cm.

Repor. Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK