SMINKBORD, rokokostil, omkring 1900.

Rektangulär, på svängda ben sammankopplade med hyllplan. Gångjärnsförsett lock, underliggande inredning, denna medföljer dock ej monterad. Lockets insida med infälld spegel. Nyckel finns.

Slitage, repor och märken/nagg. Förstärkningar. Mindre skador. Anlupen spegel. Inredning ej monterad samt ej genomgången. Denna medföljer separat.

Utropspris
2 500 SEK