SALT- och PEPPARKAR, silver, emalj och glas, David Andersen, Norge. 1900-tal.

Skärslipat glas. Med lock i vit respektive rosa emalj. L 10.5, H 4.

Fåtal små repor, obetydligt slitage.

Utropspris
2 000 SEK