BIBLIOTEKSTEGE, ihopfällbar, engelsk stil, 1900-talets sista kvartal.

4 steg, ihopfällbar, bord/pall, mahogny med infällt rött guldpräglat skinn. Höjd 72, längd 69 bredd 41 höjd 45 cm.

Slitage.

Utropspris
3 500 SEK