József Borsos

(Ungern, 1821-1883)
József Borsos
(Ungern, 1821-1883)

JÓZSEF BORSOS, olja på pannå, signerad.

Barnporträtt. Ca 24 x 17,5 cm.

Repor, krackelering, färgbortfall. Välvd skiva.

Utropspris
9 000 SEK