VÄGGHYLLA, sent 1800-tal.

VÄGGHYLLA, sent 1800-tal.

Ek. Skuren dekor. Genombrutet krön. Längd 49, höjd 38 cm.

Sedvanligt slitage, sprickor, lagningar.

Utropspris
1 500 SEK