BESTICKSERVIS, 82 delar, silver, C G Hallberg samt GAB, Stockholm, 1900-tal. Vikt ca 3692 g.

12 bordsskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, åtta matskedar, 12 kaffeskedar, 12 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar, soppslev, serveringssked. Längd 10,5 - 21,5 cm.

Bruksslitage. Ytliga repor. Några delar med smärre skador.

Utropspris
9 000 SEK