Waldemar Tode

(Sverige, 1859-1900)
Waldemar Tode
(Sverige, 1859-1900)

WALDEMAR TODE, olja på duk. Signerad och daterad 1883.

Kvinna med solfjäder, ca 45 x 36 cm.

Krackelyr, slitage, färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK