FLICKDOCKA. Biskvi. Schoenau & Hoffmeister 1909, Tyskland 1900-talets början.

Flicka i rosa klänning med spetskrage. Fast hatt. Märkt. Längd ca 22 cm.

Slitage, märken. Mindre skador.

Utropspris
1 500 SEK