Smycken
518599

PARTI SILVERSMYCKEN, 7 delar, bla Thomas Sabo och Pandora och U, 2000-tal.

Thomas Sabo: hänge, hjärtformat med vingar, cubic zircon, höjd 3,5cm. Hjärta med vingar runt röd cubic zircon, höjd 2cm. Armband med berlock av handväska, längd 19cm.

Armband från Pandora, delvis förgyllt längd ca 16cm.

Hänge från U it's you, tre slipade bruna stenar, längd 6cm.

Ett par örhängen, ringar med hängande hjärtan, längd ca 3cm.

Brukssliatge. Repor.

Utropspris
2 000 SEK