518777

LOCKURNA, porslin och mässing, 1900-talets mitt.

Lockurna, porslin och mässing, 1900-talets mitt.

Fot av förgylld mässing. Dekor av putti. Höjd 42 cm.

Locket lagat. Slitage.

Utropspris
1 200 SEK