SKRIVBORD, 1800-talets slut.

SKRIVBORD, 1800-talets slut.

Målat. Tre lådor i sarg. Beslag av mässing. Ben med svarvad dekor. Längd 119. Bredd 61. Höjd 74 cm.

Senare målning. Repor och märken. Slitage. Nyckel saknas.

Utropspris
2 500 SEK