DAMUR, Delano, boett samt länk i 18K guld. Totalvikt ca 23 gram.

Manuell. Boett samt länk i guld. Ljus urtavla med stavindex. Urets diameter ca 2 cm, längd ca 18 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Utropspris
3 500 SEK