SOFFA, Tyskland 2000-tal.

SOFFA, Tyskland 2000-tal.

Mönstrad tygklädsel. Bredd 150 cm, sitt höjd 46 cm, sittdjup 43 cm, tot höjd 84 cm. Beställningsarbete.

Smärre bruksslitage. Ljus fläck på sitsen.

Utropspris
300 EUR