GOLVLAMPA, Flos, "Tab", design Barber & Osgerby, formgiven 2007.

Lackerad metall i blå nyans. Stram dekor, med delvis ställbar skärm. Etikettmärkt. Höjd ca 112 cm.

Smärre slitage, mindre repor och märken. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK