BUTIKSLÅDA, för trådrullar, 1900-talets mitt.

" Mölnlycke Sytråd". Utdragbara hyllplan. Fanerad med mahogny. Längd 52. Djup 38. Höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK