TRAMPBIL, Giordani, Italien, 1960-tal.

Rödlackerad metall, kromade detaljer. Längd 100 cm, höjd 43 cm.

Slitage. Dekaler och detaljer med slitage, enstaka saknas t.ex vindruta. Däck med slitage och torrsprickor.

Utropspris
4 000 SEK