KANDELABER, Gunnar Ander, Ystad Metall, 1900-talets andra hälft.

Svartlackerad metall samt mässing. För sex ljus. Höjd 26,5 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Utropspris
1 500 SEK