TV-/ STEREOBORD, "Video Stand 4068 BeoVision 3", Bang & Olufsen, Danmark 1900-talets slut.

Svart samt borstad metall. Tre hyllplan med nedfällbar front. Bredd 50,5 cm, total djup 50 cm, höjd 42 cm.

Fläckar. Skruv saknas. Bruksslitage.

Utropspris
200 EUR