Enicar Ultrasonic Sherpa Date, ljus urtavla med stavindex, datumvisning, senare armband av brunt skinn. Diameter ca 35 mm. Lemonia automatic 21 rubis, ljus urtavla med stavindex, senare armband av brunt skinn. Diameter ca 35 mm.
Lemonia med fläckad urtavla. Visst slitage. Repor. Ej funktionstestade.