Madeleine Pyk – en samling F769

ATENNIENNE, nyrenässans, 1800-talets sista hälft.

Svarvade ben med fyra hyllplan i mahogny. Längd 45, djup 35, höjd 104 cm.

Slitage. Något vingligt.

Utropspris
2 000 SEK