Konst Övrigt
521585

VYKORT, 10 st, efter Tove Jansson, signerade i trycket, Taidekorttikeskus 1941.

Vykort, 10 st, efter tove jansson, signerade i trycket, taidekorttikeskus 1941.

Diverse humoristiska djurmotiv. Storlek 14x9 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
200 EUR