BYRÅ, gustaviansk stil 1900-tal.

Rak form. Dekor av bland annat målade instrument. Längd ca 97, djup ca 46,5, höjd ca 90 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor och märken. Färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK