SIDEBORAD, England, Times Furnishing, 1900-talets mitt.

Teak. Två tudelade dörrar med bakomliggande hyllplan och lådor. Märkt "Times Furnishing". Beslag av mässing. Svärtad benställning. Bredd 149. Djup 46. Höjd 65 cm.

Slitage. Repor och märken.

Utropspris
3 000 SEK