Allmoge
522906

VRILSKÅLAR, 3 st, allmoge, 1800-tal.

Vrilskålar, 3 st, allmoge, 1800-tal.

Ägarmärkta. Diameter: 24-29 cm.

Slitage, repor, sprickor.

Utropspris
2 000 SEK