BÄGARE, 6 st, sterling silver, Sovjetunionen, finska kontrollstämplar 1988. Vikt 266 g.

Invändigt förgyllda, höjd 8,5 cm. I originaletui.

Monogramgraveringar. Knappt använda. På etuiets lock gåvogravyr, ärgade beslag.

Utropspris
150 EUR