DOCKSKÅP, 1900-talets mitt.

DOCKSKÅP, 1900-talets mitt.

Bemålat. Front med glasat dörrpar, bakomliggande rum med tapetserade väggar. 2 lådor. Sidor med öppningar utan fönster. Bredd ca 98, djup 44, höjd ca 132 cm. Nyckel finns.

Slitage, färgbortfall, senare bemålning. Nyckel passar ej till dörrpar.

Utropspris
3 000 SEK