Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

José Luis Sanchez

(Spanien, 1926-2018)
José Luis Sanchez
(Spanien, 1926-2018)

JOSÉ LUIS SANCHEZ, skulptur, brons, signerad o numrerad 1000/108.

Non-figurativ på svart sockel. Längd 15, bredd 15, höjd 9 cm.

Smärre ytslitage.

Utropspris
2 000 SEK