523965

VAS, silver, 1915. Vikt 309 g.

Vas, silver, 1915. vikt 309 g.

Konisk form. Dekorerad fotring. Höjd 19 cm.

Mynning och fotring med bucklor. Repor. Inskription.

Utropspris
2 500 SEK