LÅDOR, 4 stycken, AB Vin- & Spritcentralen, 1900-talets första hälft.

I trä med lock, handtag i trä och fack för flaskor. Längd ca 91, bredd ca 44, höjd ca 32 cm.

Slitage, rost, skador.

Utropspris
3 000 SEK