Madeleine Pyk – en samling F769

APOTEKSVÅG, enligt uppgift "Apoteket Svanen" Limhamn.

Bottenplatta av trä.Två lådor. Våg av kromad metall. Längd 61 cm. Djup 25 cm. Höjd 55 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Vikter saknas.

Utropspris
1 500 SEK