Smycken
525248

RINGAR, 10 st, 23 k guld, en ring 20 k guld. Vikt ca 59 gram.

Släta. Olika modeller och storlekar.

Bruksslitage. Skador. Inskriptioner.

Utropspris
15 000 SEK