MATSERVIS, ca 50 delar, flintgods. "Azur", W Kåge, Gustafsberg.

12 mattallrikar, 10 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, serveringsfat, såsskål, 2+1 skålfat.

Enstaka skadade delar medföljer. Smärre nagg, smärre ytslitage.

Utropspris
2 000 SEK