Smycken
527968

HÄNGE, 18k vitguld med briljantslipade diamanter, 0.35 ct, Italien. Vikt 8 g.

Hänge i form av hjärta med höjd ca 2,3 cm. Dubbelkedja med längd ca 41 cm. Kedja med otydliga Italienska stämplar.

Obetydligt slitage.

Utropspris
8 000 SEK