FÖRVARINGSKUBER, 7 st, "Palaset Modular Storage Cubes", Ristomatti Ratia, Treston, Finland, 1900-talets tredje kvartal.

Dörrar samt lådor med bakomliggande förvaring. Bredd 34,5. Djup 34,5. Höjd 34,5 cm. Lådor märkta med etikett.

Hårt slitage. Repor och märken. Smutsade. Fläckar. Tejprester. En saknar handtag.

Utropspris
2 000 SEK