VÄGGLAMPOR, 2 st, en märkt AJH, 1900-talets första hälft.

Stommar av kromad metall. Ställbara kupor av glas. Djup ca 25-30 cm.

Ej funktionstestade. Repor och märken. En med lagning. Mindre nagg. Något anlupen metall. En med instabilt fäste.

Utropspris
1 500 SEK