Johan Philip Korn

(Sverige, 1728-1796)
Johan Philip Korn
(Sverige, 1728-1796)

JOHAN PHILIP KORN, hans art, olja på pannå, ej signerad.

Strand med byggnader invid sjö. 23 x 34 cm. Parketterad.

Repor.

Utropspris
4 000 SEK