FILMBÖCKER MED AUTOGRAFER, 3 st, bla sign av Roy Disney och Brad Bird.

Lilo & Stich: Roy E. Disney, Chris Sanders, Dean de Blois.
Ratatouille: Brad Bird
The Incredibles: John Lasseter o Brad Bird.
Helband med omslag resp pappersband.

Slitage.

Proveniens

Filmjournalisten Gunnar Rehlin som har träffat skådespelarna personligen och fått autograferna direkt ur deras hand.

Utropspris
2 000 SEK