SHAKER, silver, Oscar L Olausson Bransch, Stockholm 1962. 379 gram tot.

Rak form. Höjd 21,5 cm.

Undersida med gravyr. Bruksslitage. Repor.

Proveniens

Norges ambassadör Yngve Möller.

Utropspris
1 500 SEK