MÖBLEMANG, 4 delar 1900-talets mitt.

Bambu och rotting. Lösa dynor, troligen originalklädsel. Soffans längd 116. Bord med frostad glasskiva. Diameter 75, höjd 58 cm. Karmstolar, ett par.

Smärre skador. Sliten klädsel. Smärre bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK