"Uppland", "Östergötland Skåne Västmanland" samt "Södermanland Öland Gästrikland Värmland". Halvfranska band med tryck i guldfärg.
Bruksslitage, mindre fläckar, något gulnade blad. Mindre skador på pärmar. Ej fullständigt genomgångna.