SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft.

Målat. två lådor. Beslag av mässing. Raka avsmalnade ben. Längd 129. Bredd 69. Höjd 76 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Senare målning. Senare beslag. Något avslag. Torrsprickor.

Utropspris
6 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

772. Olle Bærtling, "YUYA".
Utropspris
350 000 - 400 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK