MODELLBÅT, trä, 1900-talets senare hälft.

Tvåmastat segelfartyg. Ryskt namn Rim med kyrilliska bokstäver. Höjd 21 cm, längd 38 cm.

Delar saknas. Kompletteringar och lagningar. Lösa delar.

Utropspris
150 EUR