SIDEBOARD, Stonehill Furniture, London, 1960-tal.

Fanerat i lövträ. Tre skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning. Tre lådor. Etikettmärkt. Längd 198 cm, bredd 45 cm, höjd 73 cm.

Bruksslitage. Smärre fläckar. Borrhål i bakstycket. Ett hyllplan saknas. Magnetlåset till en skåpsdörr något skadat.

Utropspris
3 000 SEK