HÄSTEKIPAGE, 2 delar, 1900-talets första hälft

Delvis bemålat trä, häst, längd 37 cm, vagn, längd 42 cm.

Häst med lagning på huvudet, färgbortfall, torrsprickor.

Utropspris
2 000 SEK