VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Glasade rundade hörn. Lösa glashyllor, låda, bronserade beslag. Bredd 100, djup 40, höjd 149 cm. Nyckel finns.

Smärre ytslitage och bruksslitage.

Utropspris
2 500 SEK