SOFFA, empire, 1800-tal.

SOFFA, empire, 1800-tal.

Gavlarna flankeras av halvmåneformade skåp med intarsiadekor och invändig hyllinredning. Fast, stoppad klädsel och plymåer. Totallängd 228 cm, djup 91 cm. Nyckel finns.

Märkbara skador. Slitage. Bakstycket saknas. Nyckel finns.

Utropspris
200 EUR