ILLUSTRATIONER, ett par. Persien, 1800-tal.

Tryckt text, med jaktscener, i gouache och förgyllning. Ur bokverk. Bladstlk ca 24 x 15 cm.

Missfärgad. Tejp.

Utropspris
2 000 SEK