Gregor Hellberg

(Sverige, Verksam under 1900-talet.)
Gregor Hellberg

GREGOR HELLBERG, olja på duk, signerad och daterad -72.

Skeppsporträtt av skeppet Gauthiod. Bildens mått 62 x 42,5 cm.

Ytslitage. Veck. Krackelyrer. Smärre färgbortfall.

Utropspris
2 000 SEK